Naši dodavateléCwiertková Daniela - idatabaze.cz
NABÍDKA

AKCE

Protipožární dveře
Vchodové plastové dveře
ALUPROF
EUROOKNA
 

AKTUÁLNÍ LETÁKY

Leták č. 1
Leták č. 2

 

facebook


Provozovna: 

Třída Osvobození 387 Příbram 7 

(budova II. polikliniky)

Provozní doba: 

          pondělí - pátek            10:00 - 12:00, 13:00 - 16:00

Kontakty:

telefon

602 649 554      

telefon

777 063 306      


emailfa.daniela@seznam.cz 

emailinfo@danielaokna.cz 
 


Když okna, dveře či příslušenství, tak jedině Daniela...
GEALAN Systém S 8000 IQ
Pro okna ze systému S 8000 IQ se rozhodují zákazníci věnující velkou pozornost vypracování individuálního stylu a snažící se udělit svým bytům a domům originální vzhled. Tímto způsobem vytvářejí vlastní charakter prostoru, se současným zvýrazněním záliby v klasické estetice a dobré kvalitě. Okna ze systému S 8000 IQ lahodí oku jasným a elegantním vedením linie, měkkými obrysy a nepomíjející elegancí. Asketický design se díky úzkým lícovým plochám harmonicky zapisuje jak do moderních, tak i eklektických interiérů.

Novy šestikomorový systém S 8000 IQ o hloubce 74 mm splňuje všechny požadavky na moderní okenní techniku: má dobré tepelně izolační vlastnosti a účinný systém ochrany před hlukem a zloději. Zaručuje to bezproblémové používání oken po dlouhou dobu. Velmi dobré tepelně izolační vlastnosti nejen pomáhají snížit náklady na vytápění, ale také pomáhají aktivním způsobem redukovat emise oxidu uhličitého.
 • Výborná tepelná izolace díky 6komorové konstrukci
 • Velmi dobrá statika díky velkému ocelovému zesílení v zárubni a křídlel
 • Bohatá paleta barev umožňující nejrůznější varianty závěrečné úpravy
 • Na vnitřní straně : klasické obrysy se zaoblenými tvary
 • Z optimalizovaná geometrie profilů pod vzhledem materiálů chrání přírodní zásoby a tím životní prostředí
 • Snadné ošetřování díky velké a hladké ploše okenní drážky
GEALAN Systém S 8000 IQ plus
Při výběru oken pro moderně projektovaného domu, není možné netečně projít kolem nejnovější generace profilů S 8000 IQ plus. Do procesu jejich projektování, mimo konstrukčního oddělení, byl také zapojen kolektiv stylistů. Efekt jejich práce se projevuje v architektuře profilů. Okenní rám, křídlo a zasklývací lišta jsou výborným odrazem velkého rozmachu estetiky a zvýrazňují individualismus a zálibu v detailu. Okna ze systému S 8000 IQ plus uchvacují svým vzhledem a zaoblenými tvary. Výrazně se vyznačují v okolním prostředí.

S ohledem na svoji výjimečnou šířku - 83 mm – šestikomorový systém má vynikající tepelně izolační vlastnosti. Významně to umožňuje uspořit v nákladech na vytápění. Ale to ještě není vše! .Z vnitřní strany nemá hladká drážka okenního rámu žádné hrany, na kterých by se mohl shromažďovat prach, usnadňuje tedy čištění okna v této části.
 • Zvýšená tepelná a akustická ochrana díky 6 komorám a zvětšené hloubce okenního rámu
 • Zvýšená stabilita díky uzavřené ocelové výztuži
 • Usnadněné čištění oken díky velké ploše okenního rámu
 • Perfektní vedení linií díky zaobleným tvarům, okenní lišty a křídla
GEALAN Systém S 9000
Nový Kombi-system S 9000 s hloubkou 83 mm se vyznačuje přednostmi jak systému se středovým, tak i s dorazovým těsněním. Prohloubená, šestikomorová konstrukce okenního rámu a také křídla a těsnění osazená ve třech rovinách zaručují nejvyšší tepelnou izolaci. Díky tomu splňují okna v systému Kombi nejvyšší požadavky. Inteligentní konstrukce systému Kombi umožňuje vytvářet elegantní a moderní okna. Úzké rámy a křídla umožňují dosáhnout módních, velkých skleněných ploch. Izolovaná kovací drážka zajišťuje lepší práci prvků kování obzvláště při snížených venkovních teplotách. Vytváří také účinnou zvukovou bariéru proti hluku typickému pro velké aglomerace a rušné ulice. Těsnění umístěné pod rámem dodatečně zlepšuje tepelnou izolaci namontovaného okna. Celý Kombi--system je kompatibilní s ověřeným systémem S 8000 IQ plus. To přináší mnoho výhod pro výrobce oken v podobě optimalizace skladovacích nákladů.
 • Pečlivě navržené konstrukční detaily systému S 9000 umožnily dosáhnout součinitele prostupu tepla na úrovni rovnající se Uf = 0,92 W/m2K
 • Šestikomorová konstrukce rámu a křídla se stará o vynikající tepelnou a zvukovou izolaci
 • Ocelová výztuha v rámu i v křídle zajišťuje nezbytnou stabilitu okna. Ocelový profil vytváří v rámu sedmou komoru, což zajišťuje optimální rovnováhu mezi statikou a tepelnou izolací
 • Inteligentní systém rozmístění těsnění ve 3 rovinách má vliv na zvýšení tepelné izolace (ve standardu je křídlo vybaveno dorazovým těsněním)
 • Hlubší osazení okenní tabule díky zvýšené zasklívací liště s výškou 26 mm a vyšší polodrážce eliminuje vznikání tepelného mostu na okraji zasklení a má kladný vliv na tepelnou izolaci
 • Dodatečné těsnění v drážce pod sklem vytváří účinnou bariéru pro vnější studený vzduch a kladně ovlivňuje zvukovou izolaci
GEALAN Zvedací-posuvné dveře HST
Nabídka výrobků zahrnuje také zvedací-posuvné dveře HST. Díky zavedení tohoto řešení je možné realizovat objednávky, které nelze provést s využitím tradičních dveřních profilů.
 • Velmi velké rozměrové možnosti (pro bílé profily: 4,6m x 2,3m)
 • Hliníkový práh zapuštěný do podlahy vytváří bezpráhovou (bezbariérovou) konstrukci příznivou pro (např. invalidní vozíky nebo autosalony)
 • Velké rozměry křídel umožňují osazovat velké plochy skel s velkým množstvím denního světla
 • Velká odolnost konstrukce, bez nutnosti použití dodatečných statických spojujících prvků
 • V důsledku provedených výzkumů bylo dosaženo vysoké odolnosti proti náporu větru - Třída 4 a vysoké těsnosti vůči průniku vodních srážek - Třída 9A (600 Pa)